Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Hodinky Omega

Hodinky Omega

 

    Historie Švýcarských hodinek značky OMEGA začala již v roce 1848 a je jednou z nejznámějších hodinářských firem na světě. Je to historie kvality a celé řady unikátních úspěchů v hodinářském oboru. OMEGA např. získala desítky vítězství ve vyhodnocování přesných hodinek (chronometrů) a rekordů v přesnosti.    V roce 1932 byla OMEGA jako první hodinářská firma v historii Olympijských her pověřena zajištěním oficiální časomíry. Tuto roli si opakuje na různých sportovištích celého světa dodnes.
    Od roku 1965 je chronograf Speedmaster Professional nedílnou součástí výstroje všech kosmonautů NASA. OMEGA jsou jediné hodinky, které byly na měsíci. OMEGA je jednou z mála značek, která je zastoupena od minulého století nepřerušeně na českém trhu hodinek. Je u nás proto dobře známá a požívá zde zasloužený obdiv a důvěru.
    Sortiment firmy OMEGA pokrývá celou škálu hodinek, od hodinek pro běžnou denní potřebu, přes sportovní modely splňující nejnáročnější technické parametry, až po luxusní hodinky pro nejnáročnější zákazníky, či unikátní historické hodinky pro sběratele. Základním mottem firmy v celé její historii je vysoká kvalita výrobků, technická úroveň a elegantní design.

Přejeme Vám příjemný nákup hodinek hodinek Omega v pohodlí Vašeho domova.

Záruční i pozáruční servis hodinek OMEGA je samozřejmostí.

    Seznam nabízených hodinek Omega zde!
Hodinky OMEGA jsou dodávané v originální krabičce + český návod.

Kontakt
Jan Svoboda
Jan Svoboda
Tel: +420774426502

Aktuality
Meteorologická stanice VENTUS 831 Meteorologická stanice VENTUS 831

Meteorologická stanice VENTUS 831 Popis: - součástí dodávky je nový program Weather Capture Advance, český návod k použití programu je přiložen - LCD displej hlavní části o rozměrech 124 x 74 mm - př... celý popis zboží

METEOROLOGICKÉ STANICE

11.10.2013
Pásek na hodinky, kožený - Aligator Pásek na hodinky, kožený - Aligator

KoženÝ pásek na hodinky
Nově si můžete u nás zakoupit pásek / řemínek k Vaším hodinkám. Nabízíme různé druhy strukturované a nestrukturované kůže, s imitací (Aligátor/Ještěrka), nebo pravá kůže Aligátor/Ještěrka a kaučukové řemínky.

08.02.2012
Ultra tenké dámské hodinky EDOX Ultra tenké dámské hodinky EDOX

    Švýcarské hodinky EDOX se těší uznání okruhu znalců hodinek na všech kontinentech už více než 125 let.
Model EDOX  Les Genevez:
Průměr pouzdra:
33,5 mm, tloušťka: 4,4 mm

27.06.2011