Produkty
Přihlášení
Uživatel:
Heslo:

E-mailový zpravodaj
 
 

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Natahovače hodinek

Zobrazení katalogu:     Seřazení: vzestupně sestupně

Výrobce:


Hodinky, Hodiny, Šperky, Zlato | mega-hodinky.cz » Boxy na hodinky » Natahovače hodinek

   Natahovače hodinek (watch winders) mají jako svou základní funkci zajistit, aby u hodinek s automatickým nátahem nedocházelo k nežádoucímu zastavení hodinového strojku resp. aby byla neustále zajištěna dostatečná rezerva nátahu.
Natahovače z naší nabídky mají několik velikostí, které jsou dané počtem kusů hodinek, které lze do winderu umístit a současně natahovat. Od modelů pro 1 ks hodinek , přes modely pro 2, 3 a 4 ks až po největší model z naší nabídky, který je určen pro současný nátah až 8 ks hodinek.
    Ovládání a nastavení režimu natahování je poměrně snadné. V našem sortimentu jsou dvě základní provedení ovladačů. Ovládání s mechanickým nastavením zvoleného režimu pomocí otočných ovladačů nebo modely s LCD panelem, kde je možnost zvolený režim dát i do paměti natahovače a mít tak dlouhodobě nastaven jeden mód natahování.
    Všechny modely mají možnost volby z několika směrů otáčení.
Také celkové počty otáček za den lze nastavovat v několika úrovních. Od 650ot/den po 1000 ot/den. Pouze nejlevnější cestovní modely mají celkový počet otáček za den pevně stanoven.
Tělo (obal) natahovače je vyrobeno z dřevovláknité (MDF) desky, povrch je lakovaný několika vrstvami laku v různém barevném provedení. Druhou alternativou povrchové úpravy je potah ze syntetické kůže. Průhledy u winderů jsou buď ze skla nebo z plexiskla.
    Ke každému typu natahovače je samozřejmě přiložen český návod, kde jsou možnosti každého typu vždy uvedeny.
Natahovač této velikosti mají také odkládací prostory, takže mohou zároveň sloužit i jako úložné boxy.


Kontakt
Jan Svoboda
Jan Svoboda
Tel: +420774426502

Aktuality
Meteorologická stanice VENTUS 831 Meteorologická stanice VENTUS 831

Meteorologická stanice VENTUS 831 Popis: - součástí dodávky je nový program Weather Capture Advance, český návod k použití programu je přiložen - LCD displej hlavní části o rozměrech 124 x 74 mm - př... celý popis zboží

METEOROLOGICKÉ STANICE

11.10.2013
Pásek na hodinky, kožený - Aligator Pásek na hodinky, kožený - Aligator

KoženÝ pásek na hodinky
Nově si můžete u nás zakoupit pásek / řemínek k Vaším hodinkám. Nabízíme různé druhy strukturované a nestrukturované kůže, s imitací (Aligátor/Ještěrka), nebo pravá kůže Aligátor/Ještěrka a kaučukové řemínky.

08.02.2012
Ultra tenké dámské hodinky EDOX Ultra tenké dámské hodinky EDOX

    Švýcarské hodinky EDOX se těší uznání okruhu znalců hodinek na všech kontinentech už více než 125 let.
Model EDOX  Les Genevez:
Průměr pouzdra:
33,5 mm, tloušťka: 4,4 mm

27.06.2011